Oslavujeme 111. výročie najslávnejšieho slovenského patentu


 Veruže sa už poriadne rozkríklo, že najznámejšíto slovenský patent, JUNIPERUS Borovička, toho roku významné jubileum má. Oslavu sme zahájili vo veľkom štýle, ako si to náš tradičný trúnok zaslúži. Na tlačovej konferencii v hoteli Sheraton v Bratislave sme predstavili hneď niekoľko noviniek.


  • JUNIPERUS je oficiálnym trúnkom slovenského predsedníctva EÚ!

    Toho roku je Slovensko hrdou predsedajúcou krajinou Rady EÚ. Navštívi nás preto početná delegácia hostí zo zahraničia. A akože inak možno vzácnych hostí privítati, než chlebom, soľou a samozrejmá vec kalíškom najslávnejšieho slovenského patentu. JUNIPERUS Borovičkou si budú páni Európski politici jakožto oficiálnym trúnkom, u nás štrngati. K tomu od nás všetci hostia dostanú podarúnok - predsednícku JUNIPERUSKU aj s anglickými novinami, kde sa čo to o našom tradičnom trúnku i Slovensku ako takom dočítajú.
  • JUNIPERUS Borovička v novom šate len u Starého Otca!

    Pri príležitosti 111. výročia sme JUNIPERUSku odeli do nového šatu. Exkluzívne ju s novou etiketou ako prví dostanete v  predajniach poctivých domácich potravín Starý Otec v Bratislave už od Júna.


    Pite ako Európski papaláši!

    Pre všetkých, ktorí si počas Júna zakúpia v sieti 12 predajní Starý Otec v Bratislave 0,7l JUNIPERUSku máme darček - špeciálnu nepredajnú predsednícku JUNIPERUSku zdarma :)